آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو در کرج توسط بهترین استاد پیانو سرکار خانم نیلوفر جمشیدی در آموزشگاه موسیقی ترنگ تدریس می‌شود.

نواختن پیانو در کرج نوعی ابراز وجود از درون است. پیانو از نام اصلی ایتالیایی این ساز گرفته شده است: piano e forte، “نرم و بلند”.

آموزشگاه موسیقی ترنگ

٠٢٦٣٢٢٢١٥٤٩ |۰۲۶۳۲۴۰۰۹۳۲| ۰۹۱۰۸۸۵۹۹۰۳

آموزش پیانو در کرج تنها یکی از دوره‌های آموزشی محبوب و پرطرفدار در آموزشگاه موسیقی ترنگ در کرج است. ما در ترنگ بهترین امکانات را برای آموزش پیانو در کرج برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم. استفاده از پیانوهای آکوستیک را برای همه هنرجویان چه کودک و چه بزرگسال فراهم آورده ایم. همچنین آموزش گیتار نیز همانند آموزش پیانو در کرج، از کلاس‌های پرطرفدار این آموزشگاه موسیقی در چهارراه طالقانی  است.

بیشتر بخوانید: آموزش گیتار در کرج

برای عزیزانی که هنوز پیانو تهیه نکرده اند نیز اتاق تمرین را به صورت رایگان قرار دادیم.

می‌توان گفت پیانو از مهم‌ترین و محبوب‌ترین ساز‌های جهانی است. پیانو در گروه سازهای کلاویه‌ای یا کلیددار جای می‌گیرد. در آموزش پیانو در کرج نت موسیقی نیز آموزش داده می‌شود که به نوازنده می گوید که چه چیزی باید نواخته شود. داخل پیانو شبیه چنگ است. پیانوها در بسیاری از انواع موسیقی، از کلاسیک تا پاپ، و در مورد لوئیس، بوگی ووگی، حیاتی هستند.

آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آموزش‌های موسیقی است. پیانو یکی از سازهای کلاسیک است که به وسیلهٔ کیبوردی از ۸۸ کلاویه تشکیل شده است. این ساز قدرت بیان بالایی دارد و قابلیت اجرای انواع موسیقی را داراست. آموزش پیانو می‌تواند به شما کمک کند تا تکنیک‌های نوازندگی را به خوبی یاد بگیرید و قادر به اجرای قطعات موسیقی مختلف شوید. برای شروع آموزش پیانو، اولین قدم مهم انتخاب یک معلم مجرب و حرفه‌ای است. آموزش پیانو در کرج می‌تواند به شما کمک  کند تا فنون صحیح نوازندگی را یاد بگیرید، از اشتباهات رایج جلوگیری کنید و تکنیک‌های بهتری را به کار ببرید. همچنین، استاد ماهر می‌تواند برنامه‌های آموزشی مناسبی برای شما طراحی کند و به شما در پیشرفت خود کمک کند.

یادگیری نت‌خوانی نیز بخش مهمی از آموزش پیانو است. نت‌ها عبارتند از نمادهایی که بر روی خطوط موسیقی نشان داده می‌شوند و نشانگر نت‌های مختلف پیانو هستند. با یادگیری نت‌خوانی، قادر خواهید بود قطعات موسیقی را به راحتی بخوانید و آنها را اجرا کنید.

آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو با کمترین هزینه

شاید همه نتوانند هزینه کلاس پیانو در کرج را بپردازند. یا همه زمان و منابع لازم را برای رفت و آمد به کلاس پیانو در کرج آن هم هر هفته را نداشته باشند. اگر این شرایط در خصوص آموزش پیانو در کرج برای شما پیش آمد ولی باز هم به آموزش پیانو در کرج علاقه داشتید، راه هایی برای یادگیری پیانو به تنهایی وجود دارد!

آموزش پیانو در کرج  –  تدریس پیانو در کرج  – کلاس پیانو در کرج 

در ادامه به نکات مهم در آموزش پیانو در کرج  اشاره می‌کنیم. 

پیانو فورته ، که بیشتر پیانو نامیده می شود، در ربع آخر قرن هجدهم به ابزاری پیشرو در موسیقی هنری غربی، هم برای حرفه ای‌ها و هم برای آماتورها تبدیل شد. پیانو مدرن یک ساز بسیار همه کاره است که می تواند تقریباً هر چیزی را که یک ارکستر می تواند بنوازد بزند. آموزشگاه موسیقی ترنگ به عنوان قدیمی‌ترین و بهترین آموزشگاه پیانو در کرج دوره های کلاس آموزش پیانو در کرج را در دو سطح آموزش پیانو مقدماتی و آموزش پیانو پیشرفته برگزار می‌شود.

آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو در کرج یکی از محبوب‌ترین روش‌های یادگیری موسیقی است و بسیاری از افراد تمایل دارند تا به طور حرفه‌ای پیانو بنوازند. در ادامه به برخی اصول و روش‌های آموزش پیانو در کرج اشاره خواهیم کرد.
1. آشنایی با نت‌های پیانو: در ابتدا برای آموزش پیانو در کرج، باید با نت‌های پیانو آشنا شوید. نت‌های پیانو شامل دو نوع نت سفید و سیاه هستند و هر کدام به یک صدای خاص اشاره دارند.
2. آموزش مقاطع ساده پیانو: پس از آشنایی با نت‌های پیانو در آموزش پیانو در کرج، باید با مقاطع ساده شروع به نواختن پیانو کنید. این مقاطع شامل آهنگ‌های ساده و تکراری هستند که به شما کمک می‌کنند با نت‌ها و اصول پیانو آشنا شوید.
3. تمرین و تکرار پیانو: برای آموزش پیانو در کرج، تمرین و تکرار بسیار مهم هستند. باید به مرور زمان، تکنیک‌های پیانو را بهبود داده و با تمرین های منظم، بتوانید با سرعت و دقت بیشتری نت‌ها را بنوازید.
4. استفاده از منابع آموزش پیانو: برای یادگیری آموزش پیانو در کرج، می‌توانید از منابع آموزشی مختلفی مانند کتاب‌ها، ویدئوهای آموزشی، نرم‌افزارهای آموزشی و… استفاده کنید. این منابع به شما کمک می‌کنند تا با تکنیک‌های پیانو آشنا شوید و آن را بهبود ببخشید.
5. درس‌های خصوصی پیانو : آموزش پیانو در کرج نیز یکی از روش‌های موثر آموزش پیانو هستند. در این کلس ها، یک استاد پیانو ماهر به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های پیانو آشنا شوید.
در کل، برای آموزش پیانو در کرج، تمرین، تکرار و استفاده از منابع آموزشی مختلف بسیار مهم هستند. با تمرین و تلاش مستمر، شما می‌توانید به یک نوازنده پیانو حرفه‌ای تبدیل شوید.
آموزش پیانو در کرج

تدریس پیانو در کرج

پیانو یک خانواده کامل از سازهای کیبوردی است که می‌توانید در مورد آنها در تدریس پیانو در کرج بیاموزید. پیانو از مشهورترین سازهایی است که صفحه‌ کلید دارد. صدای آن از برخورد چکش‌ با سیم های داخل جعبه چوبی تولید می شود. همچنین در تدریس پیانو در کرج کاملا می‌آموزید که پیانو دارای طیف گسترده‌ای از هر ابزار و کامل‌ترین ساز شناخته شده است. در بخش تدریس پیانو در کرج تمام سعی ما این است. تا با استفاده از امکانات و روش های نوین و کارآمد آموزشی همه آنچه را که برای تبدیل شدن به یک نوازنده پیانو خوب لازم است در اختیار شما بگذاریم.

دوره تدریس پیانو در کرج را نزد اساتید حرفه‌ای و بنام آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی ترنگ بگذرانید.

آموزش پیانو در کرج

روش یادگیری و انتخاب یا سبک پیانو
برای نسل‌های قدیمی، تنها یک راه برای یادگیری پیانو وجود داشت: یک معلم خصوصی و یادگیری پیانو کلاسیک. امروزه ما گزینه های بسیار بیشتری داریم، از آموزش آنلاین گرفته تا رویکردهای سنتی هنرستان. در اینجا سه ​​مورد از متداول ترین روش هایی که با آنها روبرو خواهید شد آورده شده است:

روش کلاسیک
روش کلاسیک امتحان شده و آزمایش شده است، اما محدودیت های خود را دارد. پیانوی کلاسیک بر تکنیک، سواد نت و یادگیری آثار از آهنگسازان بزرگ تأکید دارد. بسته به رویکرد خاص، ممکن است تاکید کمتری بر تئوری و آموزش گوش باشد. اگرچه یک روش جامع باید شامل این موضوعات نیز باشد. روش های کلاسیک بعید است که موسیقی پاپ، جاز و بداهه نوازی را کشف کند.

روش مدرن
در این روش هنرجویان یاد می گیرند که آکوردها اساس موسیقی هستند. با تأکید کمتر بر نت و اهمیت بیشتر بر آموزش گوش و بداهه نوازی آزاد، این ممکن است رویکرد مناسب تری برای کسانی باشد که می خواهند آهنگ هایی را که از رادیو می شنوند بنوازند. در این روش تاکید کمتری بر تکنیک و خواندن بینایی وجود دارد، اما دانش‌آموزان اغلب می‌توانند نسخه اصلی یک آهنگ را در روز اول اجرا کنند. که بسیار مفید است! این روشی است که توسط بسیاری از معلمان آنلاین استفاده می شود.

روش های گیمیفی شده
این روش معمولاً شامل استفاده از نرم افزاری است که تجربه یادگیری را “بازی” می کند. به عنوان مثال، یک نشانه روی صفحه ظاهر می شود و شما باید آن را به موقع لمس کنید. این روش برای کودکان کوچک و زبان آموزان عادی که می خواهند سریع موسیقی بسازند بسیار عالی است. اما برای درک اینکه موسیقی چگونه در سطحی عمیق تر و معنادارتر کار می کند ایده آل نیست.

آموزش پیانو در کرج

خرید پیانو!
اولین کاری که باید در خصوص آموزش پیانو در کرج انجام دهید نیز یکی از سخت ترین مراحل آموزش است: خرید پیانو.

ما نکات زیادی در مورد نحوه خرید پیانو و تفاوت بین پیانو و کیبورد داریم. اما به طور خلاصه، در اینجا چند نکته کوتاه وجود دارد: همیشه قبل از خرید پیانو آن را امتحان کنید. تعیین ظاهر پیانو بسیار شخصی است و فقط به این دلیل که ساز گران است به این معنی نیست که برای شما حس خوبی خواهد داشت. ابزارهای مختلفی را امتحان کنید و به احساس کلیدها در زیر انگشتان خود توجه کنید. امتحان کردن ساز  ایرادی ندارد و این یک انتخاب کاملا شخصی است.

پیانوهای آکوستیک لزوما بهتر نیستند. پیانوهای دیجیتال امروزی می توانند از نزدیک حس یک پیانوی آکوستیک را تقلید کنند. آنها همچنین دارای ویژگی های بسیار بیشتری هستند. اگر مطمئن نیستید که در درازمدت پیانو را دنبال خواهید کرد یا خیر، اشکالی ندارد که یک پیانو سطح پایه بگیرید و بعداً آن را ارتقا دهید. همچنین می توانید سازها را اجاره کنید یا فضای استودیویی را اجاره کنید.

آموزش پیانو در کرج

با صفحه کلید با یادداشت ها آشنا شوید
اگر برای اولین بار در آموزش پیانو در کرج به صفحه کلید نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که نت های زیادی برای یادگیری وجود دارد.اما در واقع ساده تر از چیزی است که به نظر می رسد:

شما واقعا فقط باید 12 نت یاد بگیرید!

ناحیه خاکستری روی صفحه کلید نت هایی را که باید بدانید را به شما نشان می دهد. نت های این صفحه کلید در 6 گروه 12 نت دسته بندی می شوند. هر گروه از 7 کلید سفید و 5 کلید سیاه تشکیل شده است.

آموزش پیانو در کرج

گروه ها چندین بار به چپ و راست تکرار می شود. هر گروه با یک نت “C” شروع می شود. که در سمت چپ دو کلید سیاه متوالی قرار دارد.

بیایید نگاهی دقیق تر به نوشته‌های “C” بیندازیم.  چگونه می توانید آنها را روی صفحه کلید پیدا کنید؟

آن‌ها همیشه در سمت چپ در کنار یک جفت کلید سیاه قرار دارند. این نکته مهمی است که باید به خاطر داشته باشید. زیرا قبل از نواختن هر آهنگی باید ابتدا “C” را روی صفحه کلید پیدا کنید.

تمرین: به عنوان یک تمرین کوچک، سعی کنید تمام نت های “C” را روی صفحه کلید پیدا کنید.

از آنجایی که ممکن است یافتن نت های “C” در ابتدا کمی دشوار باشد، فعلا فقط روی “C” میانی تمرکز کنید. همانطور که از نام آن پیداست، در وسط صفحه کلید، درست در مقابل شما زمانی که پشت پیانو می نشینید قرار دارد. این یک سیستم نشانه گذاری است. اگر موسیقی یک زبان گفتاری است، سیستم نت نویسی مانند زبان نوشتاری برای تفهیم است. موسیقی مانند هر زبانی بر اساس قوانین است و از نمادهای خاصی استفاده می کند. نت‌نویسی مشخص می‌کند که کدام نت‌ها باید در یک نقطه خاص از زمان اجرا شوند.

آموزشگاه پیانو در کرج

کلاس پیانو در کرج نزد بهترین اساتید موسیقی آموزشگاه ترنگ بصورت هفتگی برگزار می شود. با توجه به تصمیم هنرجو یک روز در طول هفته برای برگزاری کلاس انتخاب می‌شود. پیانو از سازهای صفحه‌ کلیددار است که در آموزشگاه پیانو در کرج تدریس می‌شود. چکش‌ها در اثر فشردن کلیدها به حرکت در می‌آیند و به سیم‌ها برخورد می‌کنند. سیم‌های پیانو به صفحه‌ای موسوم به صفحه صدا متصل است. که نقش تقویت‌کنندهٔ صدای آن‌ها را دارد.

پیانو در گروه سازهای زهی-کوبشی قرار می‌گیرد. اگر از علاقه‌مندان به این ساز هستید باید بگوییم که، دوره‌های آموزش پیانو در کرج، آموزش کیبورد در کرج، آموزش ارگ در کرج … در آموزشگاه موسیقی ترنگ برگزار می‌شود. آموزشگاه موسیقی ترنگ به عنوان آموزشگاه پیانو در کرج با اساتید مجرب و کاملا حرفه‌ای به آموزش این ساز کلاسیک در محیطی کاملا تخصصی پرداخته است . کلیه علاقمندان به ساز پیانو می‌توانند همه روزه به آموزشگاه پیانو در کرج مراجعه و با کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

آموزشگاه موسیقی ترنگ با برگزاری کلاس های پیانو در سطوح مختلف به صورت تئوری و عملی در خدمت شما هنرجویان عزیز می‌باشد. کلیه علاقمندان به موسیقی علی الخصوص ساز گوش نواز پیانو که به دنبال شرکت در کلاس در سبکهای متفاوت مانند رویال دیواری و دیجیتال هستند می‌توانند با ثبت نام در آموزشگاه پیانو در کرج و با صرف هزینه پایین تحت نظر بهترین مدرسین پیانو به صورت تضمینی به فراگیری این ساز بپردازند. 

آموزش پیانو در کرج

هزینه آموزش پیانو در کرج

هزینه آموزش پیانو در کرج متفاوت است. ممکن است در ابتدای شروع یادگیری پیانو، هنرجو مطمئن نباشد که سبک مورد علاقه خود در پیانو و حتی در موسیقی کدام است. پیانوی آکوستیک قادر به ارائه سبک‌های مختلف موسیقی از ایرانی تا کلاسیک، بلوز، جز و … است. پیانوی دیجیتال ۸۸ نت دارد که در این مقوله، جدا از صدا و احساس با پیانوی آکوستیک برابری می‌کند. علاوه بر این بسیاری از پیانوهای دیجیتال دارای قابلیت های مختلفی از جمله بانک های موسیقی و دو نوازی و اتصال به کامپیوتر هستند. کیبورد در این زمینه شاید ضعیف تر از رقبای خود عمل کند. ولی با داشتن بانک‌های موسیقی بسیار زیاد خود، قابلیت اتصال به کامپیوتر، استفاده از کلاویه ها برای پخش آکوردهای مختلف و … این کمبود را جبران می‌کند.

جهت اطلاع از هزینه آموزش پیانو در کرج و تدریس پیانو در کرج با آموزشگاه موسیقی ترنگ در کرج تماس حاصل نمایید.

آموزش پیانو در کرج

پیانو

پیانو یکی از سازهای صفحه‌کلیددار و مشهورترین آن‌ها است. صدای پیانو در اثر برخورد چکش‌ها با سیم‌های فلزی آن در داخل جعبه چوبی تولید می‌شود. این چکش‌ها در اثر فشرده شدن کلیدها (کلاویه‌ها) به حرکت در می‌آیند. سیم‌های پیانو به صفحه‌ای موسوم به «صفحهٔ صدا» متصل شده‌اند. که نقش تقویت‌کنندهٔ صدای آن‌ها را دارد. آموزش پیانو در کرج و تدریس پیانو در کرج به عنوان مادر سازها و کامل‌ترین ساز نیز در کرج صورت می‌پذیرد.

علت نسبت دادن این لقب‌ها به این ساز آن است. که پیانو قادر است محدودهٔ بسیار گسترده‌ای از اصوات را تولید کند. در حالی که سایر سازهای اصیل موسیقی تنها بخشی از این محدودهٔ صدا را تولید می‌کنند. پیانو در شکل فعلی‌اش به طور معمول هفت اکتاو دارد. و قادر به تولید فرکانس‌هایی از حدود ۲۰ تا ۵۰۰۰ هرتز می‌باشد. در حالی که در مقام مقایسه ساز ویولن تنها قادر به تولید کمتر از چهار اکتاو و بهترین خواننده‌ها تنها قادر به خواندن کمتر از سه اکتاو صدا هستند.

پیانو بالاترین دامنه صوتی را در بین سازهای معمول (به جز ارگ کلیسا) تولید می‌کند. به طوری‌که در شکل فعلی‌اش به‌طور معمول حدود هفت اکتاو دارد. و قادر به تولید فرکانس‌هایی از حدود ۲۷ تا ۴۱۸۶ هرتز می‌باشد. در حالی که مثلا ساز ویولن تنها قادر به تولید حدود پنج اکتاو و بهترین خواننده‌ها تنها قادر به خواندن کم‌تر از سه اکتاو هستند.

برای تدریس پیانو در کرج و آموزش پیانو در کرج بهتر است. قبل از ثبت نام در کلاس پیانو در کرج با این ساز و انواع آن آشنا باشید.

آموزش پیانو در کرج

معرفی ساز پیانو

پیانو یکی از متنوع ترین و توسعه یافته ترین سازها محسوب می شود. که دارای وسعت صدایی گسترده ای است. این ساز از دسته سازهای شستی دار است. پیانو هم به صورت سلو و هم ساز همراهی کننده به کار می‌رود.

اولین پیانو با مکانیزم چکشی توسط یک سازنده ایتالیایی به نام بارتولومئو کریستوفوری در حدود سال ۱۷۰۰ ساخته شد. او این ساز را چمبالو با صدای آهسته و بلند نامید. قبل از پیانو، ساز هارپسیکورد مورد استفاده قرار می‌گرفت.

در آموزش پیانو در کرج در آموزشگاه ترنگ تمامی این موراد تئوری نیز آموزش داده می‌شوند.

تفاوت پیانو با سازهای دیگر

تفاوت پیانو با سازهای دیگر در شدت صدا بود. به طوری که در پیانو نوازنده با ضربه ملایم به کلاویه ها و یا بالعکس صدا را کم و زیاد می‌کند. که اصطلاحا به آن تاچ در نوازندگی گفته می‌شود. این ویژگی پیانو مورد توجه نوازندگان و آهنگسازان قرن هیجدهم میلادی قرار گرفت. از جذابیت آموزش پیانو در کرج در اموزشگاه موسیقی ترنگ این است که شاید کنجکاو شوید چرا و چگونه این صدای جذاب ایجاد می‌شود.

مکانیزم پیانو به این صورت است. که چکشها توسط اهرمها به کلیدهای پیانو متصل می شود. سر چکشها با نمد پوشانده می‌شود. نت‌های باس دارای یک سیم، نت‌های میانی دو سیم و نت‌های زیر دارای سه سیم نازکتر هستند.

جنس کلیه سیم‌های پیانو فولادی است. و سیم‌های باس به علت تقویت رزونانس از مس ساخته شده اند. پیانوهای مدرن دارای سه پدال هستند. پیانو با ضربه نوک انگشتان نواخته می‌شود.

به همین دلیل در ساز پیانو میتوان همزمان تا ده نت را به صدا درآورد. در سیستم نت نویسی پیانو از دو کلید سل و فا استفاده می‌شود. کلید سل برای دست راست و کلید فا برای دست چپ. بنابراین نوازنده پیانو همزمان دو خط موسیقی را می‌نوازد.

آموزش پیانو در کرج

انواع پیانو

آن‌چه در اصطلاح به آن پیانوی گرَند (Grand Piano) گفته می‌شود. بیشتر از دو متر طول دارد و دارای درب بزرگی‌ست. که برای هرچه بهتر شدنِ صدای پیانو، معمولاً در هنگام نواختن ساز، این درب را در وضعیت نیمه‌باز توسط پایهٔ کوچکی ثابت می‌کنند. انواع دیگر پیانو که در زیر به نام‌های آن‌ها اشاره شده است:

پیانو دیواری (upright)

 پیانو الکتریک

پیانو چهارگوش (square grand)

پیانو اسپینِت (spinet piano).

دو موردِ آخر این لیست جزو پیانوهایی هستند. که امروزه منسوخ شده‌اند.

پیانو دیواری

پیانوهای دیواری در ارتفاع‌های مختلف، با بدنه چوبی در انواع مختلف تولید می‌شود. که بدون شک این مدل پیانو می‌تواند سلیقه شما را راضی کند. عرض و تقریبآ عمق پیانو ها با کمی تفاوت یکسان است. و این ارتفاع ساز است که در حجم بدنه پیانو تاثیر بیشتر را می گذارد. هرچه ارتفاع بیشتر باشد پیانو حجم صوتی بیشتری دارد.

آموزش پیانو در کرج

پیانو الکتریک

پیانو الکتریک در بین سایر پیانوها محبوبیت خاصی دارند. پیانوهای دیجیتال با هدف راحتی استفاده و صدای مشابه پیانوهای آکوستیک ساخته شده اند. علی رغم نظر منفی برخی افراد که پیانوهای دیجیتال را در شمار پیانو به حساب نیاورده و آن را نوعی کیبورد تلقی می کنند. در مدل های رده بالای این نوع پیانو، حتی اکشن کلید و حس لمس آن ها، نزدیک به پیانوهای آکوستیک طراحی شده است.

یکی از بزرگ ترین مزایای پیانو الکتریک، قابلیت حمل آن است. پیانوهای آکوستیک حتی مدل های کوچک، وزن زیادی دارند. و به راحتی نمی توان آنها را جا به جا کرد. پیانوهای دیجیتال وزن کم و طراحی فشرده ای دارند. بعلاوه دردسرهایی مثل از کوک خارج شدن پیانوهای آکوستیک را ندارند.

پیانو چهارگوش

پیانو چهارگوش نوعی پیانو به شکل مستطیل است که سیم ها در آن به صورت افقی قرار دارد. که به شکل مورب در قالبی مستطیل شکل در بالای چکش های ساز قرار گرفته اند. کلاویه های این ساز در طول جعبه ساز قرار دارند.

پیانو اسپینت

پیانوهای اسپینت (Spinet) معمولآ کوتاه ترین نوع پیانوهای دیواری و از ارزانترین نوع آنها هستند. ارتفاع این پیانوها از حدود ۹۰ سانتیمتر شروع می شود. و تا حداکثر ۱۰۰ سانتیمتر ادامه دارد. جعبه صدای آنها کوچک و سیستم انقال نیرو آنها ساده ترین شکل خود را دارد. به همین علت، اغلب قیمت مناسبی دارند.

آموزش پیانو در کرج

کلیدهای پیانو

۷ کلید سفید در هر اوکتاو پیانو برای ۷ نت دو، ر، می، فا، سل، لا، سی، وجود دارد. علاوه بر این کلیدهای سفید کلیدهای سیاه‌رنگی هم بین بعضی از کلیدهای سفید وجود دارد. هر کلید سیاه‌رنگ در پیانو در حکم نت دیز برای نت مربوط به کلید سفیدرنگ سمت چپ آن است. و در حکم نت بمول برای نت مربوط به کلید سفید رنگ سمت راست آن است.

بهترین آموزشگاه در کرج برای ثبت نام کلاس پیانو

آموزشگاه موسیقی ترنگ واقع در چهارراه طالقانی کرج، آموزش پیانو در کرج و تدریس پیانو در کرج را منطبق با استانداردهای روز، خلاقانه و علمی به هنرجویان آموزش می دهد. و کلاس ها را با استفاده از بهترین اساتید و متد های آموزشی برگزار می کند. ما برای آموزش پیانو در کرج سبک های مختلف مانند کلاسیک، بلوز، پاپ و … را به صورت جداگانه آموزش می‌دهیم تا هرکسی متناسب با سلیقه و در سبک مورد نظر خود آموزش ببیند.

همچنین در سال های اخیر همه ی افراد توانایی شرکت در کلاس پیانو در کرج را نداشتند و تنها عده ی خاصی می توانستند این ساز را آموزش ببینند. اما امروزه با توجه به دسترسی آسان برای تهیه ساز ها و همچنین زیاد شدن آموزشگاه های موسیقی همه ی علاقه مندان به این ساز می توانند پیانو را فرا بگیرند.

آموزش پیانو به کودکان در کرج

بهتر است که آموزش پیانو به کودکان در کرج از سنین کودکی و نوجوانی آغاز شود. چون تنها در طی زمان می توان بر این ساز کاملا مسلط شد. پیانو یکی از سازهای جذاب و تاثیرگذار است که از آن می توان هم در نواختن موسیقی بصورت انفرادی و هم گروهی استفاده کرد. آموزش پیانو جهانی است. که فرهنگ های مختلف در موسیقی های خود از آن استفاده می کنند.

بهترین مدرس پیانو در کرج

طبیعی است کسانی که تصمیم به آغاز آموزش پیانو گرفته اند به دنبال شناخت بهترین مدرس پیانو در کرج باشند. این ساز منحصر به فرد از لحاظ صدای تولیدی با دیگر سازها تفاوت چشمگیری دارد. کرج به عنوان یک کلانشهر با جمعیت زیاد دارای مردمی هنردوست است که جمعیت بسیار زیادی علاقمند به موسیقی را در خود جای داده است. ساز پیانو با توجه به صدای دلنشین و سبک نواختن مردم زیادی را به خود علاقمند ساخته است.

فلذا داشتن اطلاعات درباره این ساز و بهترین مدرس پیانو در کرج ضروری و لازم است. شناخت یک استاد با تجربه برای آموزش این ساز اهمیت زیادی دارد. چرا که بهترین استاد باید به سطحی از مهارت رسیده باشد تا بتواند اطلاعات خود را به درستی به هنرجویان منتقل کند. این نحوه انتقال اطلاعات است که اساتید خوب و مجرب را از مابقی استادان موسیقی متمایز می‌کند. 

به علت قیمت بالای این ساز و هزینه بالای آموزش علاقمندان به یادگیری این ساز عموما به دنبال بهترین مدرس پیانو در کرج می‌گردند تا بتوانند در ازای هزینه زیادی که می‌کنند بهترین آموزش را ببینند. بهترین مدرس پیانو در کرج مدرسی است که با توجه به تجربیات خود بتواند مطلالب را به درستی و با آرامش کامل به هنرجو انتقال داده و محیطی دلچسب را برای هنرجو فراهم آورده تا هنرجو بتواند در محیطی دوستانه تمامی نکات و دروس ذکر شده توسط استاد را به خوبی فراگیرد. سامان حسینی یکی از برترین اساتید پیانو در آموزشگاه موسیقی ترنگ می‌باشد.

بهترین مدرس پیانو در کرج

برای آموزش پیانو کجا بریم؟

اگر در شهری زندگی می کنید که آموزشگاه موسیقی خوب و در عین حال مدرس خوب پیانو وجود دارد. شک نکنید که کلاس های حضوری برایتان موثر تر خواهد بود. زیرا بهتر است آموزش پیانو  و هر نوع موسیقی دیگر زیر نظر یک استاد خبره صورت گیرد. چه بسا یک ایراد کوچک در شروع کار می‌تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد. در حالی که حضور مربی آموزش پیانو در کرج روند یادگیری و پیشرفت رو سریع تر می کند.

در انتخاب مربی باید در نظر داشته باشید. که می‌خواهید چه سبکی از نوازندگی آموزش ببینید. برای پاسخ به این سوال که برای آموزش پیانو کجا بریم؟ شما باید به آموزشگاه موسیقی ترنگ واقع در چهارراه طالقانی کرج مراجعه فرمایید. مشاورین ما در این آموزشگاه اطلاعات لازم را در مورد ساز مورد نظرتان و کلاس‌های مربوط به آن در اختیار شما خواند گذاشت.

هزینه تدریس پیانو در کرج

هزینه تدریس پیانو در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد که با توجه به آنها می توان به یک انتخاب خوب رسید. در آموزشگاه‌های موسیقی مختلف هزینه آموزش پیانو بستگی به نوع آموزشگاه و میزان شهرت و اعتبار آن و همچنین استایدی که برای آموزش در نظر می‌گیرند دارد. معمولا در آموزشگاه‌ها برای هر ساز تخصصی، چندین استاد مختلف با سطح تدریس، قیمت، رده سنی و جنسیت متفاوت حضور دارند. هزینه تدریس پیانو در کرج گاهی به میزان قابل توجهی تحت تاثیر نام استاد مورد نظر و گاهی تحت تاثیر نام آموزشگاه، قرار می‌گیرد.

آموزش پیانو به چه عواملی بستگی دارد؟

برای پاسخ به این سوال که آموزش پیانو به چه عواملی بستگی دارد؟ لازم است که به توضیح موارد زیر بپردازیم:

تمرین و تمرکز: برای یادگیری پیانو، تمرین و تمرکز بسیار مهم است. تمرین روزانه با تمرکز بالا قطعا باعث پیشرفت شما خواهد شد.

استعداد طبیعی: برخی افراد استعداد طبیعی برای یادگیری پیانو دارند و قدرت های موسیقیایی آنها بالاست. با این حال، حتی بدون استعداد طبیعی، با تمرین و تلاش می‌توانید مهارت های پیانو را بیاموزید.

تکنیک و آموزش: استفاده از تکنیک و آموزش صحیح و به روز از اهمیت بسزایی برخوردار است. روش های درست یادگیری، قوانین نت خوانی، استفاده از دست و انگشت‌ها به صورت صحیح و … برای پیشرفت بهتر لازم است.

قدرت شنیداری و هماهنگی: قدرت شنیداری و هماهنگی با موسیقی، به شما کمک می‌کند تا نت ها را درست تشخیص دهید و با هماهنگی مناسب اجرا کنید.

تعهد و انگیزه: برای یادگیری پیانو، نیاز است تعهد و انگیزه قوی داشته باشید. زمان و تلاش لازم را در نظر بگیرید و خود را برای پیشرفت بهتر تشویق کنید.

آموزگار و منابع: داشتن یک آموزگار خوب و استفاده از منابع مناسب برای یادگیری پیانو می‌تواند به شما در یادگیری کمک کند. آموزگار مجرب می‌تواند به شما تکنیک‌ها و روش‌های صحیح را آموزش دهد و منابع موسیقیایی مناسب می‌توانند به شما در یادگیری پیانو کمک کنند.

آموزش پیانو به چه عواملی بستگی دارد؟

آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی

بهتر است که آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی باشد. شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های مختلف همچون آموزش پیانو ایرانی، پیانو غربی و پیانوی کلاسیک زیر نظر استادان دانش آموخته موسیقی اقدام به یادگیری این ساز گوش نواز کنید. هنر آموختگان پیانو پس از اتمام دوره های خود، به صورت تکی یا دو نفره در کنسرت های پاپ و یا کلاسیک شرکت داده می‌شوند. در آموزشگاه موسیقی کلیه اصول آموزش پیانو از اصول مقدماتی آن تا پیشرفته ترین تکنیک ها توسط اساتید با سابقه به هنرجویان آموزش داده می شود.

آموزش آنلاین پیانو در کرج

آموزش آنلاین پیانو در کرج یک فرآیند وقت‌گیر است پس حتما باید صبر و بردباری بسیاری داشته باشید. برگزیدن آموزشگاه خوب موسیقی و استاد کاربلد و مجرب تاثیر گذار است اما نباید از تمرین کردن غافل شد. بهترین راه حل برای آموزش آنلاین پیانو در کرج تمرین مداوم بصورت روزانه است. به طوری که حداقل روزانه یک ساعت بتوانید تمرین کنید.

همانطور که می‌دانید پیانو، سازی است که قیمت بسیاری دارد و در بین سازها یکی از گرانترین سازهاست. پس بهتر است در جلسات اول یک آشنایی نسبی با قطعات و اجزای مختلف آن داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که استاد می‌تواند نقش زیادی در علاقه‌مندی شما به پیانو داشته باشد. مخصوصا در ترم‌های اول پیانو. پس بهتر است حساسیت زیادی روی انتخاب استادتان داشته باشید. دوره آموزش پیانو در کرج، دوره آموزش موسیقی کودکان، دوره آموزش ویولن، دوره آموزش گیتار و دوره آموزش مبانی آهنگسازی و …  در آموزشگاه موسیقی ترنگ در کرج برگزار می‌شود.

تدریس خصوصی پیانو در کرج

تدریس خصوصی پیانو در کرج شامل موارد آموزش پیانو ایرانی، پیانو غربی و پیانوی کلاسیک است. که تدریس پیانو زیر نظر استادان برجسته در آموزشگاه موسیقی ترنگ انجام می‌گیرد. هنر آموختگان تدریس خصوصی پیانو در کرج پس از اتمام دوره، به صورت تکی یا دو نفره در کنسرت های پاپ و یا کلاسیک شرکت داده می‌شوند.

اگر قصد یادگیری اصولی پیانو را دارید ولی نمی دانید از کجا آغاز کنید با ما در آموزشگاه موسیقی ترنگ همراه باشید. آموزشگاه موسیقی ترنگ، برای تدریس پیانو از به روزترین متد آموزشی بهره می‌گیرد. در ترنگ مجرب‌‌ترین اساتید پیانو برای آموزش در کنار ما هستند. اساتید ترنگ با جدیدترین روش‌ها در دنیا همراه شما هنرجویان عزیز خواهند بود.

کلاس پیانو در کرج آموزش پیانو در کرج

آموزش مجازی پیانو در کرج

با وجودی که آموزش مجازی پیانو در کرج مدت کمی است که در ایران مرسوم شده است. هدف آموزشگاه موسیقی ترنگ در کرج همواره ارتقا کیفیت آموزش های مجازی و به حداکثر رساندن کیفیت و بازدهی بالا بوده است. با شرکت در دوره آموزش مجازی پیانو در کرج در ارتباط مستقیم با مدرس قرار خواهید داشت و علاوه بر دریافت آموزش‌ها می توانید از جلسات رفع اشکال و پشتیبانی مستقیم از سوی مدرس بهرمند شوید. کلیه دوره های آموزشی در آموزشگاه ترنگ با ضمانت کیفیت برگزار می‌شوند.

بهترین آموزشگاه آموزش خصوصی پیانو در کرج

برای آموزش پیانو می توانید به بهترین آموزشگاه آموزش خصوصی پیانو در کرج مراجعه و زمان های مورد نظر خود را انتخاب کنیدو به صورت خصوصی نواختن پیانو را بیاموزید. یادگیری به صورت خصوصی این امکان را به شما خواهد داد. تا زمان بیشتری را با استاد سپری کنید. درنتیجه بیشتر و بهتر و البته تخصصی تر پیانو را یاد خواهید گرفت.

آموزشگاه موسیقی ترنگ به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش خصوصی پیانو در کرج در تلاش است تا محیطی آرام و آکادمیک برای علاقه‌مندان به یادگیری پیانو ایجاد کند. در این مسیر از استادان تحصیل کرده رشته موسیقی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و نوازندگان برجسته و فعال در عرصه موسیقی بهره گرفته شده است.

بهترین آموزشگاه آموزش خصوصی پیانو

مدت زمان لازم برای یادگیری پیانو چقدر است؟ 

برای پاسخ به این سوال که مدت زمان لازم برای یادگیری پیانو چقدر است؟ می‌توان اینطور گفت که عوامل مختلفی همچون نحوه آموزش و میزان تمرین و ممارست هر فرد در کوتاه شدن این مدت موثر است. از آنجایی که نواختن پیانو باید با هر دو دست صورت پذیرد و هر دست باید نت‌های مجزا و متفاوت از دست دیگر را بنوازد یادگیری این ساز ممکن است نیاز به تمرین بیشتری نسبت به ساز‌های دیگر داشته باشد.

در نهایت تاکید بر این نکته ضروریست که میزان تمرین روزانه به صورت مداوم و منظم در کاهش دوره آموزش موثر است چراکه فرآیند یادگیری به صورت تدریجی رقم می‌خورد و هنرجور به‌طور نامحسوس و بسیار آرام به پیشرفت در این حوزه دست می‌یابد. شما علاقمندان به ساز پیانو می‌توانید برای آموزش حرفه‌ای به آموزشگاه موسیقی ترنگ مراجعه و تحت نظر بهترین اساتید حال حاضر کرج به یادگیری ساز مورد نظر خود اقدام نمایید. 

یادگیری پیانو یک مسیر هنری و زمان‌بر است که نیازمند تمرین، صبر است. مدت زمانی که برای یادگیری پیانو نیاز است، بستگی به عوامل متعددی دارد، از جمله سطح شما در موسیقی، تعهد و وقتی که می‌توانید به تمرین اختصاص دهید، و روش‌های آموزشی که انتخاب می‌کنید. اگر شما یک مبتدی هستید و تازه شروع به یادگیری پیانو کرده‌اید، باید توجه داشته باشید که به طور کلی نیاز است حداقل چند ماه تا یک سال تمرین روزانه را به این فرایند اختصاص دهید تا بتوانید به سطح پایه‌ای از مهارت در پیانو برسید. در این مرحله، شما با اصول پایه‌ای موسیقی آشنا می‌شوید، نت‌نویسی را یاد می‌گیرید و تکنیک‌های اولیه پیانو را تمرین می‌کنید.

با گذر زمان و تمرین مداوم، می‌توانید در سطوح پیشرفته‌تر قرار بگیرید. با تمرین روزانه و پیشرفتی که در هر مرحله می‌کنید، ممکن است بعد از چند سال، به سطحی برسید که بتوانید قطعات پیچیده‌تر را با تسلط اجرا کنید و به عنوان یک نوازنده پیانو حرفه‌ای تلقی شوید. بنابراین، مدت زمان لازم برای یادگیری پیانو بستگی به تعهد و تمرین شما دارد. اما مهمترین نکته این است که یادگیری پیانو یک سفر مداوم است و نیازمند تمرین و تلاش مستمر است. همچنین، در این مسیر باید لذت ببرید و علاقه‌مندی خود را حفظ کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای خود بدست آورید.

آموزش پیانو

تاریخچه پیانو

پیانو، یکی از محبوب‌ترین سازهای موسیقی در جهان است، و تاریخ تولید و تکامل آن به قرون وسطی برمی‌گردد. در ادامه تاریخچه پیانو را به طور خلاصه بررسی می‌کنیم:

قرن ۱۴: سازهایی مانند “کلویی” (Clavichord) و “ویرجینال” (Virginal) که از سازهایی با سیم‌های ضربی بودند، نقش اولیه در تولید صداهای مشابه پیانو داشتند. این سازها با کشیدن کلیدهایی که به سیم‌ها وصل بودند، صدا تولید می‌کردند.

قرن ۱۶: ساز “کلویی” به یک نسخه پیشرفته‌تر به نام “کیچر” (Clavicembalo) تبدیل شد. در این ساز، کلیدها به وسیله پیچ و تنیدگی سیم‌ها تأثیر می‌گذاشتند و این باعث شد که قابلیت نواختن با دینامیک بیشتری داشته باشد.

قرن ۱۷: ساز “کیچر” به پیانوی اولیه تبدیل شد. در این نوع پیانو، کلیدها با فشار به سیم‌های ضربی مستقیماً تأثیر می‌گذاشتند و باعث تولید صدای قوی‌تر و پویاتری می‌شد. اولین پیانوها به نام “کلوییومبیل” (Claviocembalo) یا “پیانوفورته” (Pianoforte) شناخته می‌شدند.

قرن ۱۸: سازسازانی مانند بارتولومئو کریستوفوری (Bartolomeo Cristofori)، ساز پیانو را به شکلی نزدیک به آنچه امروزه می‌شناسیم، بهبود بخشیدند. طراحی کلیدها و سیستم ضربه دهی سیم‌ها در پیانوهای کریستوفوری به شکلی شبیه به طرح فعلی بود و قادر به تولید صداهای بسیار متنوع بودند.

قرن ۱۹: در این قرن، ساز سازانی مانند ستاینوای و بوزندورفر (Steinway & Sons)، بزرگترین تغییرات در طراحی و ساخت پیانوها را ایجاد کردند. آنها از مواد و فناوری‌های جدید استفاده کردند و صدای پیانو را با کیفیت و رنگ‌های صوتی بیشتر بهبود بخشیدند.

از آن زمان به بعد، پیانو به یکی از مهم‌ترین سازهای موسیقی در سراسر جهان تبدیل شده است. طراحی و فناوری‌های ساخت پیانو در طول تاریخ بهبود یافته‌اند و امروزه پیانوهای دیجیتال نیز وجود دارند که برخی از آنها توانایی شبیه‌سازی صدای پیانوهای قدیمی را نیز دارا هستند. پیانو به عنوان یک ساز چندمنظوره در سبک‌های موسیقی مختلف، از کلاسیک تا جاز و پاپ، استفاده می‌شود و هنرمندان بسیاری از آن برای اجرای قطعات موسیقی و خلق آثار استفاده می‌کنند.

تاریخچه پیانو

دوره آموزشی ساز پیانو در کرج

یکی از مراکز آموزش تخصصی پیانو در کرج آموزشگاه موسیقی ترنگ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که برگزار کننده دوره آموزشی ساز پیانو در کرج است. آموزش در این مرکز بصورت تخصصی توسط اساتید با تحصیلات آکادمیک و مجرب انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک از دوره آموزشی ساز پیانو در کرج، هنرآموز می‌تواند برای گرفتن مدرک جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند. در آموزشگاه موسیقی ترنگ که بهترین آموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرآموز برای یادگیری پیانو ابتدا با تئوری پیانو آشنا می‌شود و سپس با ذهنیتی آماده وارد کلاس عملی این ساز می‌شود.

برای علاقه مندی بیشتر هنرآموزان در آموزشگاه ترنگ هرساله کنسرت هایی برگزار می‌شود تا هنرآموزان با فضای اجرای موسیقی آشنا شوند و به تمرین نوازندگی بپردازند. این آموزشگاه در زمینه آموزش پیانو یکی از بهترین آموزشگاههای موسیقی در کرج میباشد که زیر نظر اساتید متخصص و ماهر موسیقی فعالیت دارد و هنرآموزان برجسته‌ای را در این زمینه رشد و نمو داه است.

آموزش پیانو

حرفه‌ای پیانو بنوازید

حرفه‌ای پیانو بنوازید. کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی ترنگ یکی از بهترین کلاسهای آکادمی ترنگ می‌باشد. آموزشگاه موسیقی ترنگ سطوح متفاوت پیانو را آموزش میدهد و علاقمندان به موسیقی و یادگیری پیانو که به دنبال آموزش پیانو در سبک‌های رویال دیواری و دیجیتال هستند با نام نویسی در کلاس‌های پیانو آموزشگاه موسیقی ترنگ می‌توانند با صرف هزینه کم زیر نظر اساتید مجرب پیانو در فضایی کاملا اختصاصی یادگیری ساز پیانو را آغاز کنند.

آکادمی ترنگ با اساتیدی متخصص و منعطف آماده آموزش پیانو به افراد با سنین مختلف است. باید به این نکته توجه کنیم که علم موسیقی شامل قسمت‌های متفاوتی است از جمله ریتم، ضرب، نت خوانی و…. که باید زمانی را به یادگیری آن اختصاص داد. بنابراین توصیه ما این است که عجله نکنید. پس از یادگیری تئوری موسیقی با ساختار ساز پیانو آشنا شده و با انجام تمرین‌های عملی اجرای قطعات موسیقی برای شما امکان پذیرخواهد بود. با توجه به سبک‌های مختلف ساز پیانو مدت زمان فرگیری آن نیز در سبکهای مختلف متفاوت است. مقدار تمرین شما نیز تاثیر زیادی در یادگیری شما خواهد داشت. 

آموزش پیانو

انتخاب سبک مورد علاقه در آموزش پیانو

 آموزش پیانو و سبک های آن که یکی از پر هزینه ترین سازها می‌باشد با آوای وصف ناپذیرش تعداد بسیاری از هنرآموزان را به خود علاقمند کرده است . ساز پیانو به سبک‌های پاپ ،کلاسیک و جاز نواخته می‌شود و کسانی که بدنبال یادگیری آن هستند می‌توانند به انتخاب سبک مورد علاقه در آموزش پیانو بپردازند و به دنبال فراگیری آن بروند. سبک کلاسیک مادر تمامی سبک‌ها است و همچنین هنرمندان نامی همچون بتهوون ، موتزارت ، ویوالدی در موسیقی های کلاسیک از پیانو استفاده می‌کردند.

علاوه بر سبک کلاسیک همانطور که گفتیم سبک های پاپ ، جاز ، راک و دیسکو جز سبک‌های ساز پیانو هستند. سبک پاپ سبکی است که عموم مردم به آن علاقمندند. و یک سبک مردمی است و به سبک کلاسیک هم شباهت دارد. سبک جاز هم در دهه سی و چهل به سرعت در آمریکا و اروپا رواج پیدا کرد . 

آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو به کودکان در کرج

فراگیری پیانو، از جمله هنرهایی است که کودکان می توانند برای همیشه از آن لذت برده و به این مهارت دلنشین افتخار کنند. هچنین آموزش پیانو به کودکان در کرج، قدرت ذهنی و امکان یادگیری درآنها را پرورش می دهد و مزایای زیادی چون تمرکز بالا، تقویت حافظه، بالا رفتن اعتماد به نفس و … برای کودکان دارد. به دلیل این که قسمت هایی از مغز که درگیر موسیقی می‌شوند در سه سالگی به رشد نهایی خود می‌رسند، به همین دلیل سن مناسب برای فرگیری پیانو پس از سه سالگی است.

شیوه های متفاوت و متنوعی برای یادگیری پیانو به کودکان وجود دارند که بعضی از آن‌ها برای کودکان مناسب‌تر هستند و مورد استفاده بیشتری قرار می گیرند، چرا که هم موجب یادگیری سریع تر کودک در نواختن پیانو می‌شوند و هم باعث موجب عدم دلزدگی و در نهایت فرار کودک از فراگیری پیانو می‌شود. اگر شما مایلید فرزندتان هنر نواختن پیانو را بیاموزد، باید این مهم را به خاطر بسپارید که یک استاد پیانو حرفه ای، می‌تواند به شما در این مسیر کمک شایانی بکند. آموزش پیانو به کودکان در کرج در آموزشگاه موسیقی ترنگ زیر نظر اساتید خبره انجام می‌پذیرد.

 

آموزش پیانو در کرج                    آموزش پیانو در کرج

 

آموزش پیانو در کرج                   آموزش پیانو در کرج

 

آموزش پیانو | آموزش پیانو در کرج | آموزشگاه آموزش پیانو در کرج | آموزشگاه کلاس پیانو در کرج

ارتباط با آموزشگاه موسیقی ترنگ

شماره تماس : ٠٢٦٣٢٢٢١٥٤٩۰۲۶۳۲۴۰۰۹۳۲

تلفن همراه : ۰۹۱۰۸۸۵۹۹۰۳

اینستاگرام : tarangacademy

تلگرام : tarangacademy

آدرس: کرج، خیابان طالقانی جنوبی، نبش کوچه جمالپور،ساختمان کاج، طبقه اول، واحد چهارم.

آموزش گیتار در کرج – آموزش سنتور در کرجآموزش ویولن در کرج – آموزش کمانچه در کرج – آموزش تنبک در کرج

9 پاسخ
 1. عزیزی
  عزیزی می گوید

  ممنون برای مطالبی که قرار دادید. من دنبال یک آموزشگاه خوب میگشتم برای آموزش پیانو در کرج که با آموزشگاه شما آشنا شدم و واقعا حس میکنم از بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج هستید.

  پاسخ
 2. فرهانی
  فرهانی می گوید

  سلام من هم به دنبال آموزش پیانو در کرج بودم و خدا روشکر به آموزشگاه ترنگ رسیدم والان راضی هستم

  پاسخ
 3. رویا ابویی
  رویا ابویی می گوید

  محیط بزرگ و خوب
  کلاسای بزرگ و پرنور
  بهداشت بالای محیط
  رفتار خوب پرسنل
  و استاد خوب پیانو
  همه این ها باعث شد این آموزشگاه بهترین آموزشگاه موسیقی برای من باشه
  واقعا ممنون

  پاسخ
 4. سعیدی
  سعیدی می گوید

  درود بر شما
  از بهترین آموزشگاهی هستید که آموزش پیانو در کرج داره و واقعا محیطی ارامش بخشی داره آموزشگاهتون
  سپاس

  پاسخ
 5. ایزدی
  ایزدی می گوید

  آموزش پیانو در کرج
  آموزشگاه موسیقی در کرج
  آموزشگاه موسیقی در طالقانی
  آموزش گیتار در کرج
  آموزش سنتور در کرج

  پاسخ
 6. مریم
  مریم می گوید

  من دخترم رو برای کلاس پیانو ثبت نام کردم، با اینکه خودمون پیانو نداریم ولی آموزشگاه موسیقی ترنگ این امکانات رو به ما میده که برای تمرین از پیانوی آموزشگاه استفاده کنیم…
  ممنون از کادرخوب بهترین آموزشگاه موسیقی کرج، آموزشگاه موسیقی ترنگ

  پاسخ
 7. سیما. ع
  سیما. ع می گوید

  واقعا؟ چه جالب…چون معمولا آموزشگاه های دیگه این امکانات رو به هنرجو نمیدن…من تا الان فکر میکردم برای شروع آموزش پیانو باید حتما پیانو تهیه کنم…راستش هزینه پیانو هم خیلی زیاده… پس با این حساب حتما فرزندم رو میارم آموزشگاه موسیقی ترنگ ثبت نام میکنم…

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *