ارتباط با ما از سریع‌ترین روش‌های ارتباطی می‌باشد که شما می‌توانید از طریق آن با آموزشگاه موسیقی ترنگ ( آموزشگاه موسیقی در کرج ) ارتباط برقرار کنید. آموزشگاه موسیقی ترنگ از بهترین آموزشگاه‌های موسیقی در کرج است که دارای انواع کلاس‌های آموزش موسیقی برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان است.

این آموزشگاه همچنین دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و اساتید این آموزشگاه از برترین اساتید موسیقی هستند. آموزشگاه ما دارای کلیه کلاس‌های موسیقی سنتی و ایرانی، موسیقی کلاسیک، موسیقی پاپ و موسیقی کودک می‌باشد.

برگزاری کلیه کلاس‌های دوره‌ای تئوری موسیقی، سلفژ و وزن‌خوانی ویژه متقاضیان هنرستان و دانشکده هنر و موسیقی در بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج . کادر آموزشی آموزشگاه موسیقی ترنگ متشکل از فارغ التحصیلان دانشکده‌های موسیقی دانشگاه تهران و دانشکده هنر، مدرسان دانشگاه و داوران جشنواره‌های موسیقی استان البرز می‌باشند.

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید. شما از طریق روش‌های زیر می‌توانید از تایم کلاس‌های مختلف آموزشگاه اطلاع حاصل پیدا کنید.

همچنین می‌توانید با بیان زمینه علاقه خود بهترین اساتید موسیقی در کرج را برای آموزش انتخاب کنید. این افتخار ماست که بتوانیم شما را در مسیر یادگیری علایقتان آموزش دهیم.