آموزش گیتار در کرج

آموزش گیتار در کرج بصورت حضوری و آنلاین در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج تدریس می‌شود.

آموزش گیتار در کرج یکی از محبوب‌ترین روش‌های یادگیری موسیقی است و بسیاری از افراد تمایل دارند تا به طور حرفه‌ای گیتار بنوازند. در ادامه به برخی اصول و روش‌های آموزش گیتار در کرج اشاره خواهیم کرد:

1. آشنایی با اجزای گیتار:
در ابتدا برای آموزش گیتار در کرج، باید با اجزای گیتار آشنا شوید. اجزای گیتار شامل گردنه، دسته، بدنه، پل‌ها و سیم‌های گیتار هستند.
2. آموزش مقاطع ساده گیتار:
پس از آشنایی با اجزای گیتار در آموزش گیتار در کرج، باید با مقاطع ساده شروع به آموزش گیتار کنید. این مقاطع شامل آهنگ‌های ساده و تکراری هستند که به شما کمک می‌کنند با تکنیک‌های گیتار آشنا شوید.
3. تمرین و تکرار گیتار:
برای آموزش گیتار در کرج، تمرین و تکرار بسیار مهم هستند. باید به مرور زمان، تکنیک‌های گیتار را بهبود داده و با تمرین های منظم، بتوانید با سرعت و دقت بیشتری آکوردها و نت‌های گیتار را بازی کنید.
4. استفاده از منابع آموزش گیتار در کرج:
برای آموزش گیتار در کرج، می‌توانید از منابع آموزشی مختلفی مانند کتاب‌ها، ویدئوهای آموزشی، نرم‌افزارهای آموزشی و… استفاده کنید. این منابع به شما کمک می‌کنند تا با تکنیک‌های گیتار آشنا شوید و بهبود ببخشید.
5. درس‌های خصوصی گیتار:
تدریس خصوصی آموزش گیتار در کرج نیز یکی از روش‌های موثر آموزش گیتار هستند. در این درس‌ها، یک مربی گیتار ماهر به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های گیتار آشنا شوید و بهبود ببخشید.
آموزش گیتار در کرج

تدریس گیتار در کرج

 برای  تدریس گیتار در کرج، تمرین، تکرار و استفاده از منابع آموزشی مختلفی بسیار مهم هستند. با تمرین و تلاش مستمر، شما می‌توانید به یک نوازنده گیتار حرفه‌ای تبدیل شوید.

 تدریس گیتار در کرج که یکی از سازهای عامه پسند و پر طرفدار است و آموزش گیتار در کرج در ترنگ انجام می‌شود. زیرا با یک ساز انواع مختلفی از سبک موسیقی نواخته می‌شود.

 تدریس گیتار در کرج در اکثر سبک‌های موسیقی، هم غمگین و هم شاد آموزش داده می‌شود. از لحاظ سهولت حمل، شما می‌توانید گیتار همه جا آن را با خود ببرید و لذت هنر دستانتان را به همه بچشانید.

در این صفحه هر آنچه در خصوص تدریس گیتار در کرج و آموزش گیتار در کرج و انتخاب بهترین آموزشگاه گیتار باید بدانید آورده شده است.

اگر شما هم دوست دارید به صدا درآورنده‌ی این ساز دلنشین باشید و همه از حرفه ای بودن شما بگویند، ترنگ را انتخاب کنید.

ترنگ یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج برای تدریس گیتار در کرج است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با اساتید خبره ما تماس بگیرید. آن‌ها استعداد نهان درون شمارا کشف می‌کنند!

کلاس گیتار در کرج

در کلاس گیتار در کرج  نواختن گیتار را بصورت حرفه‌ای فرا بگیرید. آموزشگاه ترنگ آموزش گیتار در کرج را توسط بهترین اساتید کلاس گیتار در کرج تدریس می‌کند. و تا به امروز توانسته است. هنرجویان قابلی را به عرصه موسیقی کشور معرفی کند.

کلاس گیتار در کرج می‌تواند حافظه و مهارت های ذهنی شما را بهبود بخشد. تحقیقات نشان داده است که نواختن ساز می‌تواند به بهبود حافظه کمک کند. برای مثال، نواختن گیتار مستلزم به خاطر سپردن آکوردها، ملودی ها و اشعار است. این به تقویت حافظه و مهارت های شناختی شما کمک می کند.

متعادلترین سن یادگیری کلاس گیتار در کرج هفت سالگی در کودکان می‌باشد. در واقع، دانش آموزان می‌توانند به محض اینکه بتوانند به راحتی یک گیتار در مقیاس کوچک را در دست بگیرند و سیم‌ها را فشار دهند، کلاس گیتار در کرج را شروع کنند.

آموزش تکنیک های گیتار رایگان

آموزش گیتار در کرج یکی از محبوب‌ترین سازهای موسیقی است و برای اجرای آهنگ‌های گیتار از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌شود. در زیر به برخی از تکنیک‌های پرکاربرد در گیتار اشاره خواهم کرد:

1. آکوردها (Chords):

آکوردها مجموعه‌ای از نت‌هایی هستند که به صورت همزمان بازی می‌شوند و یک صدای پرتراکم و همزمان تولید می‌کنند. تکنیک آکوردها برای اجرای قطعات آکوستیک و ریتمیک بسیار مهم است.

2. سوزن‌کاری (Picking):

سوزن‌کاری یک تکنیک پرکاربرد در گیتار است که در آن از لحاظ مکانیکی انگشتان به طور متناوب بر روی سیم‌های گیتار زده می‌شوند. این تکنیک به نواختن ملودی‌ها و سولوها کمک می‌کند و برای ایجاد صداهای سرعتی و ریتمیک استفاده می‌شود.

3. اسلاید (Slide):

در این تکنیک، انگشتی که روی یک سیم گیتار قرار دارد، به صورت پیوسته به سمت بالا یا پایین لغزیده و به یک نت دیگر نقل مکان می‌کند. این تکنیک به نواختن ملودی‌ها و ایجاد صداهای بی‌رنگ و احساسی کمک می‌کند.

4. آرپژ (Arpeggio):

آرپژ یک تکنیک است که در آن نت‌های یک آکورد به ترتیب سرعتی پیوسته نواخته می‌شوند. این تکنیک برای اجرای ملودی‌های پیچیده و تعاملی بین سیم‌های گیتار استفاده می‌شود.

5. ترمولو (Tremolo):

ترمولو یک تکنیک است که در آن یک نت یا آکورد با سرعت بالا در یک زمان خاص تکرار می‌شود. این تکنیک برای ایجاد اثرات صوتی متنوع و تعاملی استفاده می‌شود.

این تنها چند نمونه از تکنیک‌های آموزش گیتار در کرج هستند و هنوز بسیاری از تکنیک‌های دیگر نیز وجود دارند. برای بهبود مهارت در نواختن گیتار، تمرین منظم، گوش دادن به آهنگ‌ها و آموزش با یک استاد مجرب بسیار مفید است.

آموزش گیتار در کرج

گیتار کلاسیک یا آکوستیک

گیتار کلاسیک یا آکوستیک، یادگیری کدامیک راحت‌تر است ؟

این‌که شما بتوانید کدام ساز را آسان‌تر یاد بگیرید کاملا بستگی به تلاش و تمرین و پشتکار خودتان دارد. اما گیتارهای آکوستیک با توجه به نکاتی که در بالا توضیح دادیم، اندازه‌ای بزرگ‌تر نسبت به گیتارهای کلاسیک دارند.

در نگاه اول شاید برای افراد تازه کار یادگیری آن‌ها کمی سخت‌تر به نظر برسند. خصوصا گیتار کلاسیک به خاطر داشتن سیم‌ نایلونی در مقابل سیم‌ استیل گیتار آکوستیک می‌تواند کمی حس بهتری به نوازنده بدهد.

سیم‌های نایلونی به دلیل قطر بیشتر نسبت به سیم‌های فلزی کم‌تر به دست نوازنده فشار می‌آورند. پس در مجموع دلایلی که شاید بتوان گفت گیتارهای کلاسیک برای نوآموزان بهتر است عبارتند از:

  •  جنس سیم‌ها (نایلونی حداقل سه سیم)
  •  اندازه‌ی بدنه (نسبت به آکوستیک کوچک‌ترند).
  • قیمت (نسبت به آکوستیک ارزان‌تر می‌باشند). 
  • فرت‌ها (در بسیاری از گیتارهای کلاسیک فرت‌ها علامت‌گذاری شده‌اند).
  • سبک (موسیقی پاپ ایرانی، سبک اسپانیایی و فلامنکو در ایران طرفداران بیشتری دارد)

آموزش گیتار کلاسیک در توسط استاد بهنام پورشهاب و شهره قاطع، از اساتید برتر آموزش گیتار در کرج تدریس می‌شود. توجه داشته باشید که آموزشگاه گیتار در کرج دوره‌های تخصصی آموزش گیتار فلامینگو را برگزار می‌نماید.

آموزش گیتار در کرج

گیتار فلامنکو (Flamenco guitar) زمانی وارد موسیقی فلامنکو شد که اسپانیایی‌ها فلامنکو را با سازهای دیگری می‌نواختند. پس از آن گیتار به شدت بر این موسیقی تأثیر گذاشت.

هم‌اکنون آموزش گیتار در کرج و موسیقی فلامنکو با هم وابستگی متقابل دارند. گیتار فلامنکو دارای ویژگی‌هایی است. که این ویژگی ها آن را از سایر گیتار‌ها مانند گیتار کلاسیک جدا می‌کند. گیتار کلاسیک دارای رنگ روشن (رنگ چوب طبیعی) است. قطر دسته‌ی آن کمتر است. گیتار فلامنکو صدای تیز و نافذتری نسبت به گیتار کلاسیک دارد.

آموزش گیتار فلامینکو در کرج

ویژگی‌های گیتار فلامنکو (تفاوت گیتار کلاسیک با گیتار فلامنکو).

• در گیتار فلامنکو صفحه‌ی رویی گیتار از جنس چوب صنوبر است. صفحه‌ی پشت و کناره‌ها از جنس چوب سرو است. برای جلوگیری از آسیب دیدن صفحه هنگام ضربه زدن با ناخن روی صفحه‌ی رویی، تلق نازکی نصب می‌کنند که به آن گلپیدور می‌گویند.

جنس چوب قسمت‌های انگشت گذاری از آبنوس و چوب قسمت پیچ‌های کوک و نوار‌های اطراف ساز و تزئینات و اطراف دهانه و پل‌های آن از چوب رز است.

• هر دو دارای اجدادی مشترک هستند. اساس ساختار آن‌ها همسان است و هر دوی آن‌ها با ناخن نواخته می‌شوند.

جنس صدای گیتار فلامنکو تیز و نافذتر است.

• تفاوت دیگر گیتار فلامنکو با دیگر گیتار‌ها مثل گیتار کلاسیک در قطر دسته است. قطر دسته‌ی گیتار فلامنکو کمتر از گیتار کلاسیک است و این امر باعث سرعت عمل دست چپ نوازنده می‌شود (برای یک نوازنده‌ی راست دست).

رنگ گیتار فلامینکو روشن و زرد رنگ است و رنگ چوب طبیعی را دارد. ولی گیتار کلاسیک رنگی تیره دارد.

گیتار فلامنکو دارای کوک تقریبی است که با صدای خواننده تنظیم می‌شود. در حالی که گیتار کلاسیک برای تک‌نوازی است و کوک کاملا دقیقی دارد و هر نت را باید تمیز و دقیق اجرا کرد.

در گیتار فلامنکو سیم‌ها به دهانه‌ی ساز و بند فِرِت‌ها نزدیک ترند. آموزش گیتار فلامنکو در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود.

آموزش گیتار فلامینگو در آموزشگاه موسیقی ترنگ توسط شهره قاطع عضو رسمی ارکستر سمفونیک و گروه کر آوام تدریس می‌شود.

در گیتار فلامنکو فرآیندی وجود دارد که در آن مدل‌های زهی را  در کلاس آموزش گیتار در کرج بر اساس بهترین مدل‌ها ارزیابی می‌کنیم.

آموزش گیتار فلامنگو در کرج

معیار‌های خرید گیتار فلامینگو

کشش سیم گیتار فلامنکو  نه تنها بر قابلیت نواختن ساز تأثیر می گذارد، بلکه بر صدا نیز تأثیر می گذارد.

هنگام عبور رشته ها از یک رشته به رشته دیگر، کوچکترین کسری از میلی متر می تواند برای ایجاد یک نت از دست رفته کافی باشد.

کشش ریسمان گیتار فلامنکو  در کشش بالاتر با افزودن یک رشته متراکم تر یا ضخیم تر افزایش می یابد که منجر به انرژی و حجم بیشتر می‌شود. هنگامی که تنش در هنگام نواختن گیتار فلامنکو  بیش از حد بالا است،  یک عامل مهم در انتخاب نوع سیم مناسب برای یک ساز است.
رشته کردن سیم‌های گیتار فلامنکو  با فلوئوروکربن یا کربن توصیه نمی شود.

رشته های نایلونی و روده ای متراکم تر از الیاف رشته های سه گانه هستند. سیم های این نوع از سیم های نایلونی روشن ترند، به همین دلیل است که بسیاری از نوازندگان گیتار فلامنکو آنها را انتخاب می کنند.

هزینه کلاس آموزش گیتار در کرج چقدر است؟

هزینه کلاس گیتار در کرج بر اساس عوامل متعددی تعیین می‌شود. نمی‌توان قیمت آن را به صورت دقیق بیان کرد. شما می‌توانید پس از پر کردن فرم در آموزشگاه گیتار در کرج و پر کردن مشخصات مربوطه مانند نوع گیتار و آموزش درخواستی، از طرف اساتید مربوطه قیمت کلاس آموزش گیتار در کرج و هزینه هر جلسه را دریافت کنید. و با توجه به نظرات هنرجویان و آثار و تجربه اساتید، استاد موردنظرتان را انتخاب نمایید. جهت اطلاع از شرایط کلاس آموزش گیتار در کرج با شماره های ٠٢٦٣٢٢٢١٥٤٩ و  ۰۲۶۳۲۴۰۰۹۳۲ تماس حاصل نمایید.

کلاس آموزش گیتار  در کرج چند ترم است؟

آموزش گیتار در کرج در چند سبک مختلف پیش می‌رود. که در هر یک آموزش‌های متفاوتی را خواهیم داشت. هر کدام از آن‌ها ممکن است. دوره‌های متفاوتی برای آموزش لازم داشته باشند. برخی از مهم‌ترین این سبک ها عبارتند از گیتار پاپ، گیتار کلاسیک، فلامنکو، جز، بلوز و …

یک مورد بسیار مهم در اینکه طول دوره را مشخص می‌کند. میزان تمرین فرد است. به این معنی که هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید. قطعا می‌توان طول هر دوره را کوتاه‌تر کرد.

آموزش گیتار در کرج در سه دوره مبتدی، متوسطه و پیشرفته در ترنگ برگزار می‌شود. دوره مبتدی آموزش گیتار در کرج آشنایی با ریتم‌ها، نت‌خوانی، تکنیک‌های ساده دست چپ و راست دوره متوسطه اکنون هنرجو به سطحی رسیده که می‌تواند بر اساس سلیقه و تمایل تا حدودی در انتخاب قطعات پاپ موجود ابراز نظر نماید. آموزش تکنیک‌های تخصصی‌تر نت‌خوانی، ریتم، آرپژ و اجراهای هارمونیک روی ساز، اجرای ریتم‌های تخصصی ترکیبی، اجرای قطعات پاپ تنظیم شده برای گیتار به صورت ملودی آکورد و ریتم و آکورد.

دوره پیشرفته آموزش گیتار در کرج شامل آموزش آکورد سازی، ایجاد ارتباط هارمونیک بین ملودی و آکورد، گام‌نوازی تخصصی، اتود‌های سرعتی و تکنیکال و تکنیک‌های پیک‌نوازی در پایان این دوره‌ها هنرجو قادر است. کلیه آهنگ‌های پاپ را به راحتی با شنیدن اجرا نماید.

تدریس گیتار در کرج

آموزشگاه گیتار در کرج

آموزش گیتار در کرج در آموزشگاه ترنگ نزد خبره‌ترین اساتید آموزش گیتار انجام می شود. ساز گیتار یک ساز زهی است. که آن را هم با انگشت (فینگراستایل) و هم با زخمه یا پیک (پیک استایل) می‌نوازند.

از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند. به سازهای گروه کوردوفون تعلق دارد. این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه توانسته‌ است. هم‌گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

در نتیجه گونه‌های متفاوتی از آن بوجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد.

شما می‌توانید گیتار را در سه ماه تمرین اختصاصی یاد بگیرید.  اگر بتوانید هر هفته ساعت‌ها را به تمرین و یادگیری تکنیک های جدید اختصاص دهید، می‌توانید مهارت های خود را به طور قابل توجهی در عرض چند ماه توسعه دهید. اکثر افراد برای تبدیل شدن به نوازندگان ماهر، زمان بیشتری مثلا تا دو سال  نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش گیتار در کرج تماس بگیرید.

کلاس گیتار در کرج

بهترین آموزشگاه گیتار در کرج

بهترین آموزشگاه گیتار در کرج یکی از پرطرفدارترین کلاس‌های موسیقی حضوری و آنلاین می‌باشد. با توجه به اینکه ساز گیتار قابلیت های فراوانی را به نوازنده می‌دهد.

گیتار از سازهای زهی است. از لحاظ ساختار تولید صدا، شکل، نوع سیم و… دارای مدل‌های زیادی می‌باشد.

گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک، گیتار بیس و گیتارهای کوچک مهمترین دسته‌بندی این ساز را تشکیل می‌دهند. که هر کدام در برگیرنده‌ی انواع مختلفی می‌باشند.

آموزش گیتار در کرج در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج (ترنگ) انجام میشود.

از قبیل آکورد نوازی، ریتم نوازی، نوازندگی ملودی و همچنین خواندن همزمان با نوازندگی برای هنرجویان بسیار جذاب می باشد.

اما ثبت نام در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج بصورت کاملا حرفه‌ای و تضمینی می‌باشد. شما پس از گذراندن کلاس‌های آموزشی نتایج را احساس خواهید کرد.

بهترین استاد گیتار

بهترین استاد گیتار را در آموزشگاه موسیقی ترنگ بیابید. این آموزشگاه با داشتن تیمی از بهترین اساتید حال حاضر کرج می‌تواند به شما هنرجویان عزیز در یادگیری هرچه بهتر این ساز یاری رساند. اساتید گیتار این آموزشگاه با داشتن تحصیلات آکادمیک در حوزه موسیقی و تجربه در آموزش ساز گیتار می‌توانند آموزش گیتار را برای هنرجویان آسانتر کنند. آموزشگاه موسیقی ترنگ در خدمت شما دوستداران موسیقی و علاقمندان به ساز گیتار می‌باشد . برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

آموزش گیتار فلامنکو – Flamenco

فلامنکو دیگر عضو خانواده‌ی گیتار است. که مانند گیتار کلاسیک دارای سیم‌های نایلونی است. همانطور که از نامش پیداست, برای سبک خاص فلامنکو طراحی شده است.

در مطالب آینده تفاوت‌های گیتار کلاسیک و گیتار فلامنکو را بررسی خواهیم کرد.

یک گیتار فلامنکوی با ساخت خوب بسرعت بصدا در می‌آید. صداها زیر شفاف و صداهای بم عمیق می‌باشند. گیتار فلامنکو سبک وزن است. بخش گردن یا Neck آن از گیتار کلاسیک نازک تر است.

آموزش گیتار کلاسیک – Classical Guitar

این نوع گیتار در بیشتر موارد بعنوان گیتار اصیل اسپانیایی شناخته می‌شود. بطور قابل ملاحظه‌ای از گیتار‌های آکوسیتک با سیم فلزی کوچکتر می‌باشند. این نوع گیتار نیز جز خدمات آموزش گیتار در کرج در ترنگ انجام می‌شود.

گیتار کلاسیک دارای بدنه با قوس یکسان می‌باشد. که نگهداری آن در هنگام نواختن را راحت‌تر می‌کند. این گیتار همانطور که در توضیح بخش قبلی گفتیم دارای سیم‌های نایلونی است. گیتار کلاسیک دارای 12 فرت می‌باشد. روی زانوی پای چپ نوازنده قرار می‌گیرد.

آموزش گیتار آکوستیک – Steel String Guitar

گیتارهای با سیم فلزی، که به آن ها گیتار آکوستیک نیز می‌گویند. این گیتارها در خارج از ایران متداول‌تر هستند. در سبک‌هایی از جمله راک، بلوز و کانتری استفاده می‌شوند. گیتار آکوستیک از سیم‌های فلزی استفاده می‌کند. با لمس سیم‌ها می‌توانید فلزی بودن آنها را تشخیص دهید. سیم‌های گیتار آکوستیک به داخل بدنه می‌روند. با یک میخ کوچک محکم می‌شوند.

آموزش گیتار بیس در کرج ، آموزش قوپوز در کرج ، کلاس ویولن در کرج ، آموزش سنتور در کرج ، آموزش کاخن در کرج در آموزشگاه موسیقی ترنگ انجام می‌شود.

آموزش گیتار پاپ – Pop Guitar

گیتار پاپ همانطور که از نامش پیداست مربوط به موسیقی پاپ است. بر خلاف تصور، این سبک گیتار نه تنها ساده نیست. بلکه پیچیدگی‌های بسیار زیادی هم دارد. صرفا به آکورد و ریتم منتهی نمی‌شود. این سبک گیتار را در ایران با همان گیتارهای کلاسیک و فلامنکو می‌نوازند. ساز گیتاری به نام گیتار پاپ وجود ندارد. بسته به سلیقه نوازده و جنس صدا و زیر دست و … که ساز مورد نظر انتخاب می‌گردد.

عده‌ای در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج این سبک را با پیک و عده‌ای هم با انگشت می‌نوازند. در صورتی که شما علاقه‌مند هستید. این سبک را با انگشت بنوازید. باید از تکنیک‌های فلامنکو و کلاسیک برای نواختن استفاده کنید. بعد از یادگیری تکنیک‌های مورد نظر قطعات پاپ را با آن تکنیک‌ها بنوازید.

آموزش گیتار باس – bass guitar

گیتاری با ظاهری شبیه به گیتار الکتریک، دارای انواع ۴ سیم، ۵ سیم، ۶ سیم، ۷ سیم، ۱۲ سیم و فرت لس است. سیم‌ها بسیار قطور تر از گیتار الکتریک و صدایی بسیار بم دارد. و معمولاً بعنوان سولو (تک نوازی) در قطعه استفاده نمی‌شود.

بیشتر نقش هم‌نواز و همراهی کننده موزیک را دارد. تقریباً در تمام مکتب‎‌های موسیقی از این گیتار استفاده می‌شود. مثل پاپ، راک، متال، بلوز، کانتری و… گیتار باس هم با پیک و هم با انگشت نواخته می‌شود. این ساز هم مانند گیتار الکتریک از خود صدایی ندارد. صدای آن توسط میکروفون‌های گیتار گرفته می‌شود. و از طریق کابل به افکت و بعد از آن به آمپلی فایر منتقل می‌شود.

آموزش گیتار الکتریک – electric guitar

گیتار الکتریک یا گیتار برقی نوعی گیتار است. که صدای آن توسط تقویت کننده‌ای الکتریکی تشدید یا تغییر می‌یابد. استفاده این ساز در موسیقی از دهه ۱۹۳۰ آغاز شد. گیتار الکتریک در سبک های مختلفی از جمله راک، متال، بلوز، پاپ، جاز و هیپ هاپ استفاده می‌شود؛ ولی در سبک راک، متال و بلوز به عنوان ساز اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کدام سبک آموزش گیتار را انتخاب کنیم ؟

کدام سبک آموزش گیتار را انتخاب کنیم؟

در ابتدای آموزش گیتار در کرج بهتر است. علایق و سبک موردنظرتان را بشناسید. معمولاً بسیاری از افراد در آموزش گیتار در کرج آموزش گیتار کلاسیک را برای شروع پیشنهاد می‌دهند. اما ما به شما می‌گوییم همه‌چیز به هدف و علایقتان بستگی دارد. توانایی‌های خود را بسنجید و از شروع کردن واهمه نداشته باشید. عشق به موسیقی مهم‌ترین محرک و اصلی‌ترین راه رسیدن به پاسخ این پرسش است.

علاوه بر این حتماً از یک مشاور و استاد مجرب کمک بگیرید. ترنگ با گروهی از اساتید مجرب و باتجربه‌ی گیتار، در تمامی رشته‌های موسیقی، آماده پذیرش هنرجو است. نباید از مشغله کاری بترسید ما زمان را برای رسیدن به رویاهای شما، تنظیم می‌کنیم. کافی است با بهترین آموزشگاه گیتار در کرج تماس بگیرید. اگر حس می‌کنید کودکتان هنوز آمادگی لازم برای فراگیری آموزش گیتار در کرج را ندارد. به اساتید باتجربه آموزشگاه ترنگ اعتماد کنید.

نکاتی که قبل از ثبت نام در کلاس گیتار در کرج باید رعایت کنیم؟

قبل از شروع آموزش گیتار در کرج، شما به یک ساز نیاز خواهید داشت. در حالی‌که انتخاب گیتار مناسب در نگاه اول بر اساس سلیقه‌ی شخصی صورت می‌پذیرد. اما فاکتورهای اساسی نیز وجود دارد. که هنگام خرید گیتار به‌عنوان یک گیتاریست مبتدی، باید آن را در نظر بگیرید. در زیر برخی از این عوامل بیان‌شده است:
  • قیمت آموزش گیتار در کرج.
  • سبک آموزش گیتار در کرج.
  • سن نوازنده آموزش گیتار در کرج.
  • وضعیت ساز .
  • جایی که گیتار را خریداری می‌کنید.

نحوه نگهداری گیتار

نحوه نشستن و نگه داشتن گیتار در سبک‌ها متفاوت مختلف می‌باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید. در دنیای امروزی بعضی از استاندارد‌های سنتی در نحوه نشستن و نگه داشتن گیتار کمتر رعایت می‌شود.

در سبک‌های فلامینکو و کلاسیک نحوه نگه داشتن گیتار کاملا متفاوت است. اما کماکان تعداد زیادی از نوازندگان حرفه‌ای هیچ گونه علاقه‌ای به اجرای این سنت‌ها ندارند. چنانچه فیزیک بدنی شما به گونه‌ای می‌باشد. که با این نوع نشستن و نگه داشتن گیتار احساس راحتی نمی‌کنید.

می‌توانید از الگو‌های دیگری پیروی کنید. می‌توانید مانند نوازندگان گیتار کلاسیک از زیر پایی در زیر پای خود استفاده کنید. یا همانند نوازندگان گیتار فلامینکو انتهای کاسه گیتار را روی ران خود قرار دهید.

آموزش آنلاین گیتار در کرج

یکی از روش‌های مفید و پربازده برای یادگیری موسیقی و آموزش آنلاین گیتار در کرج، شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزشگاه گیتار در کرج می‌باشد.

چون آموزش آنلاین گیتار در کرج مدت زیادی نیست. در ایران رایج شده‌اند. شاید این تصور برای برخی افراد پیش بیاید. آموزش آنلاین گیتار در کرج به صورت جلسات تصویری میان استاد و هنرجو برگزار می‌شود.

اما آموزش آنلاین گیتار در کرج اگر به صورت اصولی و صحیح ارائه شود. گاها از آموزش حضوری نیز نتایج بهتری به همراه دارد. در کلاس آموزش گیتار آنلاین ترنگ سعی شده تا جای ممکن کلیه اصول و مبانی آموزش آنلاین رعایت شود.

خوشبختانه درصد رضایت بالای هنرجویان این دوره تا به امروز نشان دهنده موفقیت این روش آموزشی بوده است.

این روزها تقریبا همه ما به اینترنت و ابزارهایی مثل گوشی هوشمند، لپ تاپ و تبلت دسترسی داریم. می‌توانیم تنها با چند کلیک هر چیزی که بخواهیم را یاد بگیریم.

در این کلاس‌ها مدرس مباحث را ارائه می‌کند. هنرجو می‌تواند سوالات و ایراداتش را رفع کند. مدرس در آموزش آنلاین گیتار در کرج می‌تواند به صورت مستقیم عملکرد هنرجو را ارزیابی کند.

به او بازخورد دهد و ایردات او را رفع کند. در کل می‌توان گفت که هر آنچه در کلاس حضوری تدریس می‌شود. می‌توان به صورت آنلاین ارائه داد. از تدریس مباحث تئوری و عملی گرفته، تا پرسش و پاسخ و ارزیابی عملکرد هنرجو و اصلاح ایرادات.

آشنایی با قطعات گیتار

آشنایی با قطعات گیتار شاید در ابتدا موضوع مهمی به‌نظر نیاید. با این حال در طول یادگیری و استفاده از گیتار متوجه می‌شوید. آشنایی با هر قطعه و ساختار گیتار کمک می‌کند. تا نیاز کمتری به تعمیرکار و استاد داشته باشید. پس بهتر است قبل از شروع کلاس آموزش گیتار در کرج یک آشنایی اجمالی با ساختار کلی این ساز داشته باشید. تا بتوانید استفاده بهتری از این ساز داشته باشید.

آموزش گیتار در بهترین آموزشگاه گیتار در کرج یک روند چند ماهه است. که بستگی به میزان تمرین شما دارد. هر چقدر تمرین بیش‌تری داشته باشید. در زمان کم‌تری می‌توانید به این ساز مسلط شوید.

اگر بتوانید مهارت‌‌های اصلی نوازندگی گیتار را به طور صحیح یاد بگیرید. قدم بزرگی را برای حرفه‌ای شدن برداشته‌اید. آن چه مهم است این نکته است. که تنها تمرین کردن زیاد مهارت‌های اصلی کافی نیست. این امر تضمین‌کننده پیشرفت با سرعت زیاد و عدم مواجهه با چالش‌های آینده نخواهد بود. مهم‌تر از تمرین زیاد یاد گرفتن درست اصول اولیه و سطحی و سرسری نگرفتن آن است. یادگیری سطحی شاید در ابتدا به نظر باعث تسریع پیشرفت در کلاس موسیقی بشود. اما در دراز مدت به صورت قابل توجهی مانع پیشرفت شما خواهد شد.

آموزشگاه گیتار در کرج دارای اساتید برجسته آموزش گیتار در کرج هستند. که تدریس گیتار را بسیار اصولی و حرفه‌ای به شما هنرجویان عزیز آموزش می‌دهند.

کلاس گیتار در کرج

تکنیک اسلاید در آموزش گیتار در کرج

اسلاید یکی از تکنیک‌های نوازندگی گیتار است. هنرجویان به کمک آن قادر خواهند بود. روح تازه‌ای به اجرای خود ببخشند.

نوازنده گیتار با قرار دادن اسلاید روی سیم‌های این ساز می‌‌توانند. محدودیت‌ها و قابلیت‌های جدیدی را به ساز خود اضافه کنند. هنرجویان کلاس گیتار در کرج دوست دارند. مانند هنرجویان حرفه‌ای آموزشگاه گیتار در کرج از اسلاید گیتار استفاده کنند. اسلاید به شکل یک لوله استوانه‌ای توخالی است. با لیز خوردن در طول سیم‌ها، صدایی خاصی را ایجاد می‌کند. دست یافتن به این صدا از طریق پرده‌گیری معمول، دشوار است.

اسلاید در انگشت نوازنده قرار می‌گیرد. به همین دلیل انتخاب اسلاید مناسب به مشخصات فیزیکی انگشت نوازنده بستگی دارد. هریک از هنرجویان کلاس موسیقی باید بنا به نیاز و صدای مورد نظر خود مدل مناسب را پیدا کند. یعنی مدلی که برای یک فرد خوب است. ممکن است برای دیگری مناسب نباشد و همینطور برعکس.

بهترین آموزشگاه گیتار در کرج  – آموزشگاه گیتار در طالقانی

در زمینه آموزش انواع گیتار در کرج، آموزشگاه ترنگ جزء آنهایی ست. که خوب کار کرده و اساتید با تجربه و ماهری در زمینه آموزش گیتار دارد.

ما گیتار را در سبک‌های مختلف کلاسیک، پاپ، الکتریک، باس و… به شما آموزش می‌دهیم.

کاربران فضای مجازی هم از آموزشگاه موسیقی ترنگ در کرج ابراز رضایت کرده اند. اساتیدی همچون محمد صالحی، شهره قاطع و … در این آموزشگاه گیتار تدریس می‌کنند.

از ویژگی های آموزش گیتار در کرج  در آموزشگاه ترنگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

-کلاس‌های آموزش گیتار در کرج دارای تجهیزات عالی.

-اساتید با تجربه و مهارت بالا.

-هزینه کلاس‌ها معقول.

-گروه نوازی.

-برگزاری کنسرت‌های هنرجویی.

ارتباط با آموزشگاه موسیقی ترنگ

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با اساتید خبره بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج با ما در تماس باشید. به شما این تضمین را می‌دهیم که استعداد نهان شما را کشف خواهیم کرد.

شماره تماس : ٠٢٦٣٢٢٢١٥٤٩۰۲۶۳۲۴۰۰۹۳۲ 

تلفن همراه : ۰۹۱۰۸۸۵۹۹۰۳

اینستاگرام : tarangacademy

تلگرام : tarangacademy

آدرس: کرج، خیابان طالقانی جنوبی، نبش کوچه جمالپور،ساختمان کاج، طبقه اول، واحد چهارم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *